Понеділок
11.12.2017
07:02
Вітаю Вас Гість
RSS
 
Скарбничка вчителя-філолога Яненко Світлани Миколаївни
Головна Реєстрація Вхід
Кроки до вершин успіху »
Меню сайту

Теги

Афоризми

Мудрі вислови

Методичний портал

«Методичний портал»



Виховна робота

«Методичний портал»


Форма входу

       Випадкових перемог не буває. Успіх приходить до тих, хто рухається вперед.  Уся історія наповнена прагненням людини до успіху. Успіх – це не тільки результат, а й процес руху шляхом його досягнення. Це розвиток можливостей людини, розкриття її потенціалу.  Кроки до вершин успіху нелегкі. Фундаментом є щоденна кропітка праця. Результати такої праці моїх учнів  презентовано в розділі "Крок до вершин успіху".

 

2009 – 2010р

ІІ місце у ІІ етапі Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості «Ідея соборності України»(Зінченко Світлана, 10-Б клас)

2010 – 2011р

І місце у І (міському) етапі та ІІ місце в ІІ (обласному) конкурсі захисту робіт МАН в секції української літератури (Шептун Марина «Роль Кременчуцького театру в розвитку драматургії на Україні кінці ХІХ – початку ХХ століття», 10 – А клас),

І місце у І (міському) етапі та І місце в ІІ (обласному) конкурсі захисту робіт МАН в секції української літератури (Бобер Еліна  «Англіцизми в українській рекламі», 10 – А клас);

 І місце в ІІ етапі Міжнародного конкурсу ім. П. Яцика (Ковтун Юлія, 5-Б кл.);

 ІІІ місце в ІІ етапі Міжнародного конкурсу ім. П. Яцика (Бобер Еліна, 10-А кл.);

 ІІ місце в ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади та ІІ місце в ІІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з української мови та літератури (Чорнобай Ганна, 10-Б кл.).

2011-2012р.

І місце у І (міському) етапі та ІІІ місце в ІІ (обласному) конкурсі захисту робіт МАН в секції української літератури (Шептун Марина «Роль Кременчуцького театру в розвитку драматургії на Україні кінці ХІХ – початку ХХ століття», 11 – А клас),

І місце у І (міському) етапі та І місце в ІІ (обласному) конкурсі захисту робіт МАН в секції української літератури (Бобер Еліна  «Англіцизми в українській рекламі», 11 – А клас);

ІІІ місце в обласному конкурсі захисту робіт МАН в секції фольклористики (Гриценко Валерія, 11-А),

ІІІ місце в обласному конкурсі захисту робіт МАН в секції фольклористики (Томенко Наталія, 11-А).

ІІ місце в ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади та ІІ місце в ІІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з української мови та літератури (Чорнобай Ганна, 11-Б кл.).

2012-2013р.    

І місце в ІІ етапі Міжнародного конкурсу ім. П. Яцика (Щербина Марія, 5-А кл.);

ІІ місце в в ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади Всеукраїнської олімпіади з української мови та літератури (Гільчер Катерина, 8-А кл.)

 ІІІ місце в ІІ етапі Міжнародного конкурсу ім. П. Яцика (Компанієць Наталія, 7-Б кл.).;

ІІ місце в конкурсі «Сміх – для всіх»  (Костогриз Руслан, 7-Б кл.).

2013-2014р.

ІІ етап Міжнародного конкурсу знавців української мови імені Петра Яцика:

  • Компанієць Наталя  – 2 місце (8-Б кл.)

ІІ етап Всеукраїнської олімпіади з української мови та літератури:

  • Компанієць Наталя  – 3 місце (8-Б кл.)
  • Каплінська Діана – 3 місце (10-А кл.).

ІІ етап ІV Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та  студентської молоді імені Тараса Шевченка:

  •  Соколова Ірина – 1 місце (8-Б кл.).

ІІІ етап IV Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та  студентської молоді імені Тараса Шевченка:

  • Соколова Ірина – 2 місце (8-Б кл.).

IV етап IV Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та  студентської молоді імені Тараса Шевченка:

  • Соколова Ірина – лауреат  (8-Б кл.)

ІІ етап захисту науково-дослідницьких робіт МАН:

  • Гільчер Катерина – 1 місце; секція «Фольклористика» (9-Б кл.)
  • Ільїна Євгенія – 3 місце; секція «Мистецтвознавство»; (11-А кл.)

ІІІ етап захисту науково-дослідницьких робіт МАН:

  • Гільчер Катерина – 1 місце; секція «Фольклористика» (9-Б кл.)

Міський етап конкурсу «Сміх - для всіх»:

  • Костогриз Руслан – 2 місце (8-Б кл.).
  • Яненко Вікторія – 2 місце (5-В кл.).

Міський етап конкурсу «Відгук на сучасну прочитану прозу»:

  • Яненко Вікторія – 1 місце (5-В кл.)

Міський етап конкурсу «Шлях до Кобзаря»

  • Яненко Вікторія – 2 місце (5-В кл.).

Обласний етап конкурсу «Відлуння земляків моїх» («Розкрилля душі»)

  • Соколова Ірина – 2 місце в номінації «Літературна творчість» (8-Б кл.)
  • Середа Галина – лауреат конкурсу (8-Б кл.)

​ Всеукраїнський історико-літературний конкурс «Лицарі українського романтичного світосприйняття. М.Коцюбинський. С.Параджанов»

Лауреати конкурсу:

  • Корнєйченко Тетяна (10-А) - номінація «Тіні забутих предків» - шедевр світового кіномистецтва»;
  • Чередничок Дмитро (10-А) - номінація «Тіні забути предків» - шедевр світового кіномистецтва»;
  • Ладода Юлія (10-А) - номінація  «Тіні забути предків» - шедевр світового кіномистецтва»;
  • Каплінська Діана (10-А) - номінація  «Тіні забути предків» - шедевр світового кіномистецтва»

2014-2015

1. ІІ етап V Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та  студентської молоді імені Тараса Шевченка:

  • Соколова Ірина – І місце (9-Б кл.).
  • Яненко Вікторія – ІІІ місце (6-В кл.).
  • Ярошенко Поліна – ІІІ місце (11-Б клас).

2. ІІІ етап V Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка:

  • Соколова Ірина - ІІ місце (9-Б кл.)

3. Обласний етап конкурсу «Відлуння земляків моїх»

  • Середа Галина – Гран-прі  у номінації «Літературна творчість» (9-Б кл.).
  • Соколова Ірина – ІІ місце у номінації «Літературна творчість» (9-Б клас).
  • Корнєйченко Тетяна – лауреат конкурсу у номінації «Дослідницька робота» (11-Б клас).

4.  ІІ етап Всеукраїнської олімпіади з української мови та літератури

  • Соколова Ірина - ІІ місце (9-Б клас) 

5. ІІІ етап Всеукраїнської олімпіади з української мови та літератури

  • Соколова Ірина - ІІ місце (9-Б клас)

6. ІІ етап захисту науково-дослідницьких робіт МАН

  • ​​​Середа Галина (9-Б)  - І місце; секція "Літературна творчість";
  • Гільчер Катерина (10-А)  - І місце; секція "Фольклористика";
  • Каплінська Діана (11-А)  - І місце; секція "Українська література";
  • Кравченко Дар'я (9-Б) - ІІІ місце; секція "Українська література";
  • Корнєйченко Тетяна (11-Б) - ІІІ місце; секція "Українська література".

7. Лауреати конкурсу на краще читання віршів Т.Г. Шевченка «Шлях до Тараса»

  • Яненко Вікторія (6-В) - "Мені здається, я не знаю...";
  • Корнєйченко Тетяна (11-Б) - уривок з поеми "Гайдамаки" ("Лебедин");
  • Ключко Єлизавета (11-Б) - "Дівичії ночі".

​​8. ІV етап V Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка:

  • Соколова Ірина  (9-Б кл.) - ІІІ місце.
9. Переможці І етапу Всеукраїнського літературного конкурсу «Розкрилля душі», присвяченого 85-річчю від дня народження Ліни Костенко
Номінація «Літературна творчість»
ІІ місце
Середа Галина Григорівна, учениця 9-Б класу Кременчуцької гімназії № 5 імені Т.Г. Шевченка Кременчуцької міської ради
ІІІ місце
Карабут Аліна Дмитрівна, учениця 8-В класу Кременчуцької гімназії № 5 імені Т.Г. Шевченка Кременчуцької міської ради
Номінація «Дослідницька робота»
ІІІ місце
Юрченко Анастасія Сергіївна, учениця 8-В класу Кременчуцької гімназії № 5 імені Т.Г. Шевченка Кременчуцької міської ради

2015-2016

ІІІ етап VІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка:

  • Кравченко Аріна - ІІІ місце (група Л 9-А кл.)

ІV етап VІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка:

  • Кравченко Аріна - диплом ІІ ступеня  (група Л 9-А кл.)

Обласний етап захисту науково-дослідницьких робіт МАН

  • ​​​Кваша Яна (група Л-14)  - ІІ місце; секція "Українська література"

ІІІ етап Всеукраїнської олімпіади з української мови та літератури

  1. Негрей Юлія - ІІІ місце (група Л-8а)
  2. Любченко Мирослава - ІІІ місце (група Л-9а)
  3. Біла Ярина - ІІ місце (група Л-14)

ІV етап Всеукраїнської олімпіади з української мови та літератури

  • Біла Ярина -  лауреат  (група Л -14)

ІІІ етап ​Всеукраїнського конкурсу "Гуртуймось, Братове-Українці!"

  • ​Біла Ярина - ІІ місце (група Л-14)

ІV етап Всеукраїнського конкурсу "Гуртуймось, Братове-Українці!"

  • Біла Ярина - переможець (група Л-14)

ІІІ Всеукраїнський  конкурс  есе «Я – європеєць»

2016-2017

Обласний етап захисту науково-дослідницьких робіт МАН:

  • ​​​Кваша Яна (група Л-11Г)  - ІІ місце; секція "Українська література";
  • Негрей Юлія (група Л-9А) - учасник; секція "Українська мова".

ІІІ етап ​Всеукраїнського конкурсу "Гуртуймось, Братове-Українці!"

  • ​Біла Ярина - І місце (група Л-11Г)

ІІІ етап Всеукраїнської олімпіади з української мови та літератури

  • Бойко Богдана - ІІІ місце (група Л-9А);
  • Трушевська Ярослава - ІІІ місце (група Л-9А);
  • Кравченко Аріна - ІІ місце (група Л-10а);
  • Калістова Олена (група Л-10Б);
  • Кваша Яна - ІІІ місце (група Л-11Г);
  • Біла Ярина - ІІІ місце (група Л-11Г).

ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ (ХІІ ВСЕКРИМСЬКИЙ) КОНКУРС УЧНІВСЬКОЇ ТА СТУДЕНТСЬКОЇ ТВОРЧОСТІ ІМЕНІ МАРІЇ ФІШЕР-СЛИЖ «ЗМАГАЙМОСЬ ЗА НОВЕ ЖИТТЯ!», ПРИСВЯЧЕНИЙ ЛЕСІ УКРАЇНЦІ

  • Біла Ярина - ІІ місце (група Л-11Г);

  • Яненко Вікторія - І місце (група Л-8А).

 

 

Пошук по сайту

Цінуймо свій час

Календар

Календар подій
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Цей день в історії

Погода
Погода у Кременчуці на тиждень

Друзі сайту
Рідна країна - світоглядний портал

Відвідувачі
Гість ,

Статистика

Життя сайту

Музична скринька